facebook

Pielęgnacja aparatów słuchowych

Cedis to program higieny aparatów słuchowych zausznych, wewnątrzusznych i indywidualnych wkładek dousznych.

 

Do utrzymania w czystości indywidualnych wkładek dousznych oferujemy tabletki myjace które perfekcyjnie dezynfekują, myją i usuwają woskowinę osadzającą się na wkładkach usznych w wyniku ich użytkowania. Dla ułatwienia korzystania z tych tabletek oferujemy specjalnie pudełka oraz gruszki do usuwania resztek wody pozostających w dźwiękowodach i wentylacjach wkładek po ich myciu.
Do higieny aparatów słuchowych wewnątrzusznych oferujemy preparat Cedis Spray o analogicznych właściwościach jak opisane powyżej tabletki. Preparat ten jest dostępny w postaci atomizera, atomizera z praktyczną szczoteczką i jako opakowanie uzupełniające.
 Preparaty do suszenia aparatów słuchowych to kapsułki absorbujace wilgoć z wnętrza aparatu słuchowego. Do stosowania tych kapsułek proponuję specjalne bardzo szczelne pudełka. Istnieje mozliwość zamówienia elektrycznej suszarka, która odkaża, dezynfekuje /promienie UV/ oraz osusza.
Uzupełnieniem oferty są gotowe zestawy dopasowane do typu aparatu słuchowego.

Proponowany program higieny aparatów słuchowych bardzo istotnie przedłuża żywotność aparatów, zmniejsza ich awaryjność, zabezpiecza przed grzybicami i innymi schorzeniami bakteryjnymi uszy pacjentów.
Polecamy wszystkim użytkownikom aparatów słuchowych preparaty Cedis.